از سیوان بپرس

چقدر بخــــــــــــــــــــرم؟؟؟!!!
زمانی که از دغدغه های روحی و گرانی و الودگیهای صوتی و ترافیکی ابر شهر تهران و دیگر کلان شهرها,بسوی شمال (مازندران زیبا) می آیید,باتوجه به اوضاع و احوال سیاسی خاورمیانه,نوسانات اقتصادی و آیتمهای روز افزون و تاثیر گذار مثل سکه و ارز و افزایش قیمت ملک و از همه مهمتر بحران آب در کشور, به شاخصترین گزینه ای که می اندیشید این است که چه بخشی از اندوخته یک عمر تلاش وکار مداوم را باتوجه به آینده نگری و حفظ و پویایی سرمایه گذاری با این دور اندیشی که جهت رفاه و آسایش دل خویش و خانواده تا چه میزان هزینه کنم و چقدر بخـــــــرم؟؟
تا اولا حساب روزهای مبادا را کرده باشم و ثانیا تمام اندوخته سالها تلاش را یکجا هزینه نکنم!!!
لذا مشتری گرامی:
مدیران و کارشناسان گروه ملکی سیوان به این سوالات با هر توان مالی و سلیقه شما با رعایت تمام جوانب پاسخ خواهند داد.

 

کجا بخـــــــــــــــــــــــــــرم؟؟؟!!!
از تهران به سمت شمال(مازندران)چند راه مواصلاتی وجود دارد که مهمترین انها جاده هراز و جاده کندوان می باشد و به یاری خداوند و همت مسئولین اتوبان تهران شمال نیز به زودی افتتاج میگردد و دسترسی به شهرهای زیبا و برند مازندران با مردمان مهاجر پذیر و خونگرم و اقلیم دارای پتانسیل ارزش افزوده بالا مثل (نوشهر,رویان,نور,محمودآباد,ایزدشهر,سرخرود,بابلسر,چمستان)را به اسانی میسر میکند که دارای امنیت بالای ترافیکی و زیبایی خاصی می باشند.
از امتیازات ویژه و اولویتهای ممتاز شهرهای فوق میتوان به چند نکته اساسی اشاره کرد:
– امنیت بسیار بالا
– مهاجر پذیر بودن افراد بومی منطقه
– طبیعت و چشم انداز فوق العاده مخصوصا در منطقه نوشهر-سی سنگان و رویان
– مناطق بکر و دور ار هیاهو و ترافیک مخصوصا نوشهر و نور و…
– دسترسی سریع و کوتاهترین راه به پایتخت مابین دو جاده رویایی کندوان و جاده امن هراز
– احداث و راه اندازی اتوبان تهران شمال در اینده ی نزدیک و فاصله ی تقریبا یک ساعته تا پایتخت
– قیمت مناسب ویلا و زمین و شرایط پرداخت با بازه زمانی که موجب خرید اسان میگردد
– طراحی زیبا و بروز ویلاهای موجود در شهرهای فوق و همچنین وجود شهرکهای برند ساحلی و جنگلی با تنوع شکل و قیمت که با سلیقه مشتریان عزیز سازگاری بسیاری دارد.
گروه مشاورین املاک سیوان با داشتن شعبات متعدد در شهرهای ذکر شده و با ارتباط حسنه با سازندگان بنام و با رزومه کاری موفق در خرید و فروش ملک در کنار شما مشتریان محترم بوده و با توجه به توضیحات بالا هدف , مقصد و تضمین ثبات سرمایه در اندیشه (کجا بخرم) کمک شایانی به شما عزیزان می نماید.

کـــــــــــــــــــــــــی بخرم؟؟؟
با توجه به تقاضای روز افزون ویلا (در مناطق خوش نام مازندران که در قسمت کجا بخرم توضیح داده شد) از همه جای ایران , مخصوصا تهران و همچنین عرضه ی کم ویلا باتوجه به گرانی مصالح و همچنین سختگیری های اداری در دادن کاربری مسکونی وکم شدن روز بروز زمین با لوکیشن مناسب و افزایش قیمتها پس بهتر است هرچه سریعتر نسبت به خرید ملک دلخواه خود اقدام نمایید و در این زمینه مشاورین املاک سیوان بهترین مشاوره را به شما عزیزان میدهد.

هدف از سامانه تحت وب،ارائه خدمات مشاوره ای خرید و فروش ویلا در شمال،آپارتمان و زمین در شهرهای نوشهر، رویان، محمودآباد، نور، چمستان، کلارآباد، متل قو، نمک آبرود و سایر شهرهای شمالی می باشد. با این سامانه انلاین خرید و فروش ویلا می توانید به راحتی و در کمترین زمان و هزینه و سریع ترین روش ممکن ملکهای دلخواه خود را با هرتوان مالی و هر سلیقه ای خریداری نمایید.

نوشهر - چلندر – روبروی هتل جهانگردی چلندر – مشاورین املاک سیوان 09111148850 info[at]seeone.net

مقایسه