انواع سقف کاذب

یک خانه از المان های مختلفی تشکیل شده و زیبایی هر کدام از این عناصر در زیبایی خانه نقش دارند. سقف یکی از این المان هاست که طراحی آن از اهمیت بالایی برخوردار است. سقف ها در انواع مختلفی از جمله گچ، چوب و سقف کاذب موجود هستند. سقف کاذب جزء سقف های جدید و پرطرفداری است که قابلیت پیاده سازی روی سقف اصلی را دارد.  در ادامه انواع مختلف سقف کاذب بیان می شود. اگر اقدام به خرید ویلا در شمال کرده اید و سقف ویلای شما به صورت ساده پیاده سازی شده می توانید برای زیباسازی آن از سقف کاذب بهره ببرید.

 

سقف کاذب رابیتس و اندود: این سقف با استفاده از توری های فولادی و گچ ساخته می شود و به همین دلیل وزن آن بالاست. این طرح سرعت اجرای بالا و طرح پذیری بالایی دارد. به خاطر سنگین بودن این نوع سقف معماران کمتر از آن استفاده می کنند زیرا می تواند در صورت بروز زلزله خطر آفرین باشد.

سقف کناف: در این نوع سقف از فریم آلومینیومی و پنل های گچی و غیر گچی استفاده می شود. کناف قابلیت شکل پذیری بالایی دارد و می توان انواع طرح را روی آن اجرا کرد. کناف دارای طرح های ثابت و یکپارچه است و در مدل یکپارچه ی آن درزی وجود ندارد.

بسیاری از ویلاهایی که در شمال ساخته می شوند از سقف کناف هنگام ساخت بهره برده اند و می توانید هنگام خرید ویلا در نوشهر یا خرید ویلا در متل قو یا سایر شهرهای شمالی این نوع ویلاها را مشاهده کنید.

سقف کاذب آکوستیک: سقف آکوستیک عایق صوتی است و برای مکان هایی مانند سینما و سالن موسیقی  مناسب است.

سقف کاذب پی وی سی: این سقف به عنوان عایق صوتی و حرارتی عمل می کند و انعطاف پذیری بالایی دارد و قابلیت پیاده سازی به هر شکلی را دارد.

سقف کاذب تایل: از سقف های مناسب برای سقف خانه است که در آن از آویزهایی با جنس گالوانیزه استفاده می شود.

سقف کاذب با صفحات پیش ساخته گچی: در این نوع سقف، پنل های گچی از پیش ساخته شده همراه با سازه ای فلزی، خمیر مخصوص و بتونه درزگیر به سقف خانه متصل می شوند. از ویژگی های این سقف مقاومت آن در برابر رطوبت است. اگر قصد ساخت ویلا در شمال را دارید می توانید از این نوع سقف در مکان هایی که رطوبت بالایی دارند همچون حمام و سرویس بهداشتی استفاده کنید.

سقف های کاذب دیگری همچون دامپا، لوکسالون، آلومینیومی، گریلیوم، کاذب ترکیبی و چوبی نیز موجود است که در مقاله ای جداگانه به آن خواهیم پرداخت.

جستجو ملک

خرید و فروش ویلا در شمال،  نوشهر، رویان، محمودآباد ، چمستان، نور - مشاورین املاک سیوان

هدف از سامانه تحت وب،ارائه خدمات مشاوره ای خرید و فروش ویلا در شمال،آپارتمان و زمین در شهرهای نوشهر، رویان، محمودآباد، نور، چمستان، کلارآباد، متل قو، نمک آبرود و سایر شهرهای شمالی می باشد.
با این سامانه انلاین خرید و فروش ویلا می توانید به راحتی و در کمترین زمان و هزینه و سریع ترین روش ممکن ملکهای دلخواه خود را با هرتوان مالی و هر سلیقه ای خریداری نمایید.

تماس با سیوان

  • آدرس شعبه 1: نوشهر – کیلومتر ۱۵ جاده رویان – چلندر – روبروی هتل جهانگردی چلندر – مشاورین املاک سیوان
  • آدرس شعبه 2:اول شهر کلارآباد- جنب فروشگاه جین وست- املاک سیوان
  • آدرس شعبه 3:رویان -کیلومتر ۷ نوشهر -ونوش -۵۰ متر قبل از ورودی اصلی ونوش -املاک سیوان ویلا لوکس
  • آدرس شعبه 4:محمود آباد -خیابان امام – نبش نسیم ۶۷/۱/۱ روبروی جاده آزادمون -املاک سیوان
  • آدرس شعبه 5:چمستان- کیلومتر ۷ جاده آمل به چمستان -۳۰۰ متر بعد از شرکت زربال آلشرود -امیر آباد- املاک سیوان
نماد اعتماد الکترونیک

دارای نماد اعتماد جهت خرید و فروش زمین در شمال کشور

مقایسه