خرید ویلا در ونوش

ونوش یکی از روستاهای شهرستان نوشهر که در فاصله ی 30 کیلومتری از این شهر واقع شده است. ونوش به دلیل برخورداری از مناظر طبیعی زیبا ، شالیزارهای پر محصول و باغ های مرکبات مورد استقبال افراد غیر بومی زیادی قرار گرفته است و ساخت ویلا در ونوش رشد خوبی داشته است. این منطقه دارای دو راه دسترسی به پایتخت می باشد؛ جاده ی کرج-چالوس که مسیر دسترسی به آن از کمربندی نوشهر می باشد و جاده ی هراز که از شهر رویان می توان به آن دسترسی داشت.

علاوه بر این، خطوط هوایی نوشهر یک راه مناسب برای دسترسی به ونوش در روزهای تعطیل سال که شاهد ترافیک در جاده های کشور هستیم می باشد. راه های متعدد دسترسی باعث شده تا پایتخت نشینان به این منطقه توجه ویژه ای داشته باشند و اقدام به خرید ویلا در نوشهر و به خصوص خرید ویلا در ونوش نمایند. به علاوه فروش ویلا در نوشهر به خاطر موقعیت مناسب، شرایط آب و هوایی و جاذبه های گردشگری به آسانی صورت می گیرد و نیازی نیست نگران فروش ویلای شمال خود باشید.

 

توجه افراد غیر بومی به این منطقه و نیاز آن ها برای خرید ویلا در ونوش موجب شده تا شهرک های متعددی در این منطقه ساخته شود. شهرک های نوژن، احسان، ساحل آفتاب، دریا بیشه، ونوشه، البرز، بهاران، نارنج، دریا ویلا، رز ، بنفشه ، پامچال، سی‌بن، مروارید، آرش، یاس، کاج شماره یک و .. به خوبی نشان می دهد که این منطقه ظرفیت بالایی در جذب توریست و گردشگر دارد.

 

همچنین اخیرا چند دریاچه ی مصنوعی در شهرک نوژن احداث شده که به این منطقه جلوه و شکوه خاصی بخشیده و توجه بیشتر گردشگران را به این منطقه جلب کرده است. از نکات مثبت دیگر ونوش نزدیکی به ساحل ، جنگل و منطقه ی توریستی سی سنگان است و این منطقه را مناسب سرمایه گذاری کرده است.

 

اگر قصد خرید ویلا در شمال را دارید خرید ویلا در ونوش یکی از مکان های مناسب برای خرید ویلا در شمال می باشد و شما می توانید با خرید ویلا در ونوش ویلاهایی با طراحی متنوع را مشاهده کنید و در عین حال از جاذبه های طبیعی نیز لذت ببرید.

هدف از سامانه تحت وب،ارائه خدمات مشاوره ای خرید و فروش ویلا در شمال،آپارتمان و زمین در شهرهای نوشهر، رویان، محمودآباد، نور، چمستان، کلارآباد، متل قو، نمک آبرود و سایر شهرهای شمالی می باشد. با این سامانه انلاین خرید و فروش ویلا می توانید به راحتی و در کمترین زمان و هزینه و سریع ترین روش ممکن ملکهای دلخواه خود را با هرتوان مالی و هر سلیقه ای خریداری نمایید.

نوشهر - چلندر – روبروی هتل جهانگردی چلندر – مشاورین املاک سیوان 09111148850 info[at]seeone.net

مقایسه