زیبا سازی تراس

تراس یا همان بهار خواب به فضای الحاق شده به آپارتمان می گویند که دارای سقف نیست و جزء مشاعات ساختمان محسوب می شود. یک تراس زیبا می تواند یک ساختمان را زیبا کند و حس یک حیاط خلوت کوچک را به افراد منتقل نماید. راه های مختلفی برای زیبا سازی تراس وجود دارد و می توان با چینش زیبا و استفاده از گیاهان در تراس آن را به فضایی دل انگیز تبدیل کرد. در ادامه به روش های زیباسازی تراس اشاره می کنیم.

 

استفاده از گیاهان و دیوار سبز: تراس به دلیل برخورداری از نور کافی، مکان مناسبی برای پرورش گیاهان و گل های تزئینی به شمار می رود. استفاده از گل های آویز یک امکان مناسب برای زیباتر ساختن ویلا می باشد. دیوار سبز یکی از راه های دیگر برای زیباسازی تراس است که با به کارگیری گل های رونده  می توانید دیوار سبز برای تراس خود ایجاد نمایید.

 

استفاده از مبلمان و کف پوش: استفاده از کف پوش مناسب باعث می شود تا زیبایی تراس شما به چشم بیاید.کف پوش های متنوعی برای استفاده در کف تراس موجود است و می توانید متناسب با نوع آب و هوا کف پوش مناسب را برای بالکن انتخاب کنید. به دلیل آنکه کف پوش در مناطق شمالی در معرض باران قرار دارد استفاده از کف پوش های چوبی توصیه نمی شود. استفاده از مبلمان در تراس امکان بهره مندی بهتر از این فضا را در اختیار شما قرار می دهد. اگر تراس شما کوچک است دقت داشته باشید که مبلمان متناسب با فضای تراس خود انتخاب کنید تا جای زیادی را در تراس شما اشغال نکند.

 

نورپردازی تراس و استفاده از سایه بان: برای زیباتر شدن تراس در شب می توانید اقدام به نورپردازی تراس خود نمایید. لامپ های کوچک و ریسه های تزئینی یک گزینه ی مناسب برای استفاده در فضای تراس است و آن را شب هنگام به فضایی دل انگیز تبدیل می نماید.

استفاده از سایه بان برای تراس هایی که سقف ندارند بسیار مناسب است و در طول روز می تواند شما را از تابش نور خورشید در امان نگه دارد. سایه بان ها به دو دسته تقسیم می شوند، سایه بان های ثابت و سایه بان های متحرک. سایه بان های ثابت به دیوار پیچ می شوند و سایه بان های متحرک معمولا شبیه به چتر هستند و در رنگ های مختلف با جنس چوب یا فلز در بازار موجود می باشند.

 

معمولا بیشتر آپارتمان ها تراس دارند و می توانید از این فضا بهره بگیرید. اگر قصد خرید ویلا در شمال را دارید و جزء علاقه مندان تراس هستید می توانید ویلاهای دوبلکس و تریپلکس که تراس دارند را انتخاب نمایید. ویلاهای زیادی در شهرهای نوشهر، نمک آبرود، متل قو، محمودآباد، نور، رویان و چمستان وجود دارند که درای تراس هستند و می توانید با خرید ویلا در رویان یا خرید ویلا در چمستان یا سایر شهرهای شمالی از داشتن یک ویلای تراس دار لذت ببرید.

هدف از سامانه تحت وب،ارائه خدمات مشاوره ای خرید و فروش ویلا در شمال،آپارتمان و زمین در شهرهای نوشهر، رویان، محمودآباد، نور، چمستان، کلارآباد، متل قو، نمک آبرود و سایر شهرهای شمالی می باشد. با این سامانه انلاین خرید و فروش ویلا می توانید به راحتی و در کمترین زمان و هزینه و سریع ترین روش ممکن ملکهای دلخواه خود را با هرتوان مالی و هر سلیقه ای خریداری نمایید.

نوشهر - چلندر – روبروی هتل جهانگردی چلندر – مشاورین املاک سیوان 09111148850 info[at]seeone.net

مقایسه