زیبا سازی نمای بیرونی ویلا

اگر خانه ی قدیمی در شمال خریده باشید یا مدت زمان زیادی از ساخت ویلای شما گذشته باشد می توانید اقدام به زیباسازی ویلا نمایید. رسیدگی به نمای بیرونی یکی از راه های زیباسازی ویلاست که می تواند تاثیر زیادی روی زیبا ساختن ویلا داشته باشد. راه های زیادی برای زیباسازی فضای بیرونی وجود دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

 

نورپردازی: نورپردازی یکی از اقدامات مناسب برای زیباسازی ویلا است. می توانید چراغ های کوچک با رنگ های متنوع در کنار پنجره ها، بالای ستون، در طول پیاده رو و لبه ی پایینی یا طاق های کوتاه ویلا نصب کنید. روشن کردن چراغ ها هنگام شب نمای زیبایی به ویلای شما می دهد .

 

به کار گرفتن مجسمه در فضای حیاط: استفاده از مجسمه های سنگی در حیاط یکی دیگر از روشهای زیباسازی فضای بیرونی ویلا است. می توانید در اطراف مجسمه ها نیز نورپردازی کنید و نمای زیباتری در شب به آن ببخشید.

 

حفاظ: استفاده از حفاظ زیبا علاوه بر زیبایی ویلا به افزایش امنیت ویلا کمک شایانی می کند. می توانید حفاظ هایی را برای ویلای خود انتخاب کنید که علاوه بر مقاوم بودن از نمای زیبایی نظیر شاخ گوزنی، طرح گل و .. برخوردار باشند.

 

گلدان های رنگی: گلدان های رنگی می توانند نمای زیبایی به بالکن، پنجره یا ورودی ویلای شما بدهند. گلدان های زیبا کنار پنجره علاوه بر نمای زیبا به ویلا در روحیه ی افراد نیز تاثیر مثبت دارد.

 

استفاده درست از بالکن: خانه های زیادی را می بینیم که از بالکن به عنوان انباری استفاده می کنند و همین مسئله منجر به ایجاد نمای زشت از ساختمان می شود. می توانید از بالکن به عنوان مکانی برای قرار دادن گل و گیاه استفاده کنید و علاوه بر ایجاد فضایی زیبا از ساختمان، مکانی مناسب برای دورهمی خانوادگی نیز داشته باشید.

 

تمیز کردن نما: گاهی تنها با تمیز کردن نمای بیرونی می توان نما را زیباتر نمود. عوامل آلاینده ای چون گرد و غبار، دست نوشته ها، تبلیغات مختلف می تواند نمای ساختمان را زشت کند و شما با انجام این کار ساده می توانید به زیباسازی نمای ساختمان کمک کنید.

 

اگر به دنبال خرید ویلا ارزان در شمال هستید خرید ویلای قدیمی در شمال می تواند یک گزینه ی مناسب برای خرید ویلا در شمال باشد. اگر اقدام به خرید ویلا در نور و یا خرید ویلا در چمستان که مدتی از عمر بنای آن گذشته است نموده اید، می توانید از راه های عنوان شده برای زیباسازی آن استفاده نمایید.

هدف از سامانه تحت وب،ارائه خدمات مشاوره ای خرید و فروش ویلا در شمال،آپارتمان و زمین در شهرهای نوشهر، رویان، محمودآباد، نور، چمستان، کلارآباد، متل قو، نمک آبرود و سایر شهرهای شمالی می باشد. با این سامانه انلاین خرید و فروش ویلا می توانید به راحتی و در کمترین زمان و هزینه و سریع ترین روش ممکن ملکهای دلخواه خود را با هرتوان مالی و هر سلیقه ای خریداری نمایید.

نوشهر - چلندر – روبروی هتل جهانگردی چلندر – مشاورین املاک سیوان 09111148850 info[at]seeone.net

مقایسه