ساخت آلاچیق در ویلای شمال

آلاچیق فضای مسقف درون حیاط است که به شما این امکان را می دهد که از فضای سبز حیاط خود بهره مند شوید. آلاچیق در اندازه و اشکال مختلف ساخته می شود و اطراف آن را با گل و گیاهان آراسته می کنند. آلاچیق های چوبی به خاطر سازگاری زیادی که با طبیعت شمال دارند بسیار زیبا هستند.

 

 

این آلاچیق ها با چوب درختان مختلف از جمله سرو ، کاج ، توسکا و غیره ساخته می شوند. این چوب ها باید ابتدا تحت حرارت قرار بگیرند و سپس به مواد مخصوصی آغشته شوند تا در برابر پوسیدگی و حشرات مقاوم باشند. علاوه بر این آلاچیق های چوبی هر ساله باید مرمت شوند. اگر اقدام به خرید ویلا در شمال کرده اید و می خواهید برای ویلای خود آلاچیق چوبی بنا کنید باید رسیدگی به آن را در لیست کارهای سالانه ی خود قرار دهید.

 

می توانید از آلاچیق های چوبی با هدف سازگاری با طبیعت در حیاط ویلا استفاده کنید. مصالح طبیعی همچون سنگ و چوب می تواند سازگاری زیادی را به وجود آورد. می توانید از صندلی های چوبی در آلاچیق خود استفاده کنید یا برای پوشش سقف از الیاف طبیعی همچون ساقه های برنج یا سقف های چوبی بهره ببرید.

 

آلاچیق های فلزی نوع دیگری از آلاچیق است که بدنه ی آن با فلزاتی همچون آهن ساخته می شود. آهن مورد استفاده را ابتدا رنگ آمیزی می کنند تا در برابر خوردگی ناشی از رطوبت مقاوم باشد. می توان از رنگ های سازگار با محیط برای طبیعی جلوه دادن این آلاچیق ها استفاده کرد. این آلاچیق ها نیاز به مراقبت کمتری در مقایسه با آلاچیق های چوبی دارند.

 

آلاچیق های پیش ساخته نوع دیگری از آلاچیق هستند که به صورت آماده در بازار موجود هستند. از ویژگی های این آلاچیق این است که قابلیت جا به جایی دارد و می توان آن را به مکان دیگری منتقل کرد. اگر اقدام به خرید ویلا در کلارآباد یا خرید ویلا در متل قو کرده اید، می توانید برای ویلای خود آلاچیق های پیش ساخته تهیه نمایید.

 

استفاده از وسایل تزینی در کنار آلاچیق می تواند جلوه ی زیبایی به آن بدهد و می توانید از انواع گیاهان بالارونده همچون پاپیتال، پیچ امین الدوله و … استفاده کنید.

هدف از سامانه تحت وب،ارائه خدمات مشاوره ای خرید و فروش ویلا در شمال،آپارتمان و زمین در شهرهای نوشهر، رویان، محمودآباد، نور، چمستان، کلارآباد، متل قو، نمک آبرود و سایر شهرهای شمالی می باشد. با این سامانه انلاین خرید و فروش ویلا می توانید به راحتی و در کمترین زمان و هزینه و سریع ترین روش ممکن ملکهای دلخواه خود را با هرتوان مالی و هر سلیقه ای خریداری نمایید.

نوشهر - چلندر – روبروی هتل جهانگردی چلندر – مشاورین املاک سیوان 09111148850 info[at]seeone.net

مقایسه