طراحی آلاچیق برای ویلا

آلاچیق یکی از عناصر ویلاهای شمال است که استفاده از فضای سبز ویلا را برای شما تسهیل می کند. اگر اقدام به خرید ویلا در شمال نموده اید و حیاط ویلای شما آلاچیق ندارد می توانید اقدام به ساخت آلاچیق برای ویلای شمال خود نمایید.

آلاچیق در ابعاد و مدل های مختلف و با مصالح متفاوتی از جمله چوب، سیمان، آهن و .. ساخته می شوند. همچنین آلاچیق دارای سبک های متنوعی مانند سنتی، قابل حمل، مدرن و .. می باشد.

 

سقف یک آلاچیق بسیار مهم است و علاوه بر کمک به دوام بیشتر آن، در برابر عوامل طبیعی از شما در برابر تابش آفتاب محافظت می کند. می توان با طراحی مناسب سقف آلاچیق، زیبایی آلاچیق را دو چندان کرد. سقفهای چوبی، حلبی، پوشالی و .. را می توانید برای استفاده در آلاچیق ویلای شمال مورد استفاده قرار دهید.

 

آلاچیق های چوبی با طبیعت شمال سازگارترند و زیبایی خاصی نیز دارند اما باید بدانید احتمال پوسیدگی این آلاچیق ها در هوای مرطوب و بارانی شمال بیشتر از سایر مدل هاست.

آلاچیق های سیمانی بسیار مقاوم هستند و برای زیباسازی آن طرح چوب را روی آن پیاده سازی و سپس آن ها را به رنگ چوب در آورید. می توانید از گیاهان در اطراف آلاچیق برای زیباتر شدن آن استفاده نمایید.

آلاچیق های فلزی نیز به خاطر خاصیت زنگ زدگی آهن در رطوبت، به مرور زمان دچار پوسیدگی می شوند.

نورپردازی یکی دیگر از اقدامات مناسب برای زیباسازی آلاچیق در شب می باشد که می توانید مورد استفاده قرار دهید. برای نورپردازی آلاچیق باید به محل قرار گیری چراغ ها توجه داشته باشید بنابراین بهره گیری از کمک یک کارشناس، به شما در نصب درست چراغ ها کمک شایانی می کند.

می توانید با قرار دادن گودال آتش در آلاچیق آن را به یک مکان مناسبی برای لذت بردن از دور همی خانوادگی در فصول سرد تبدیل کرد.

 

از آلاچیق به عنوان یکی از امکانات ویلا برای آگهی خرید ویلا در نوشهر و خرید ویلا در متل قو و سایر شهرهای شمالی یاد می شود. اگر جزء علاقه مندان به آلاچیق هستید می توانید اقدام به خرید ویلاهایی که آلاچیق دارند، کنید یا بعد از خرید ویلا اقدام به ساخت آلاچیق در آن نمایید.

هدف از سامانه تحت وب،ارائه خدمات مشاوره ای خرید و فروش ویلا در شمال،آپارتمان و زمین در شهرهای نوشهر، رویان، محمودآباد، نور، چمستان، کلارآباد، متل قو، نمک آبرود و سایر شهرهای شمالی می باشد. با این سامانه انلاین خرید و فروش ویلا می توانید به راحتی و در کمترین زمان و هزینه و سریع ترین روش ممکن ملکهای دلخواه خود را با هرتوان مالی و هر سلیقه ای خریداری نمایید.

نوشهر - چلندر – روبروی هتل جهانگردی چلندر – مشاورین املاک سیوان 09111148850 info[at]seeone.net

مقایسه