قیمت ویلا در شمال

قیمت خرید ویلا در شمال بسیار متنوع است و به عوامل متعددی بستگی دارد. مناطق مختلف شمال با توجه به امکانات و موقعیت منطقه ای دارای ارزش های مختلف هستند. در ادامه ما دلایل تفاوت قیمت در مناطق مختلف شمال را با هم بررسی خواهیم کرد. لازم به ذکر است که فاکتورهایی مانند متراژ که روی تاثیر قیمت مسکن در همه جا تاثیر گذار است در این مقایسه در نظر گرفته نشده اند.

 

ساحلی یا جنگلی بودن ویلا: قیمت ویلا در مناطق ساحلی و جنگلی متفاوت است و ویلاهای ساحلی قیمت بیشتری در مقایسه با ویلاهای جنگلی دارند.

ویلای شهرکی و مستقل: به دلیل امکانات و معماری یکدست ویلاهای شهرکی استقبال خوبی از ویلاهای شهرکی شده و شهرک سازی در شمال گسترش یافته است. ویلاهای شهرکی به دلیل اینکه در حجم انبوه ساخته می شوند و معمولا از یک نقشه برای ساخت استفاده می شود و مصالح اولیه ی آن به صورت انبوه خریداری می شوند در مقایسه با ویلای مستقل هزینه ی ساخت کمتری دارند و ارزان تر تمام می شوند. به همین دلیل قیمت ویلای شهرکی در مقایسه با ویلای مستقل کم تر است.

مصالح به کار گرفته شده در ویلا: از موارد تاثیر گذار در قیمت ویلا، نوع مصالح به کار گرفته شده هنگام ساخت آن می باشد. هر چه مصالح به کار گرفته شده دارای مقاومت بیشتری باشند قیمت ویلا گران تر خواهد شد. برای مثال ویلاهای لوکسی که در ساخت آن از مصالح لوکس استفاده شده است در مقایسه با ویلای معمولی گران تر هستند.

امکانات ویلا: توجه گسترده ی افراد به خرید ویلا در شمال سبب شده تا تنوع در ساخت ویلاها بالا برود و امکانات مختلفی برای ویلای شمال به عنوان آبشن اضافی ویلا در نظر گرفته شود. امکاناتی نظیر استخر، سونا و جکوزی، کلوزت روم ، اتاق خواب مستر و .. جزء امکاناتی است که برای برخی از ویلاها در شمال در نظر گرفته شده است. اگر به دنبال خرید ارزان ویلا در شمال هستید باید ویلاهایی که امکانات کمتری دارند را انتخاب نمایید.

منطقه ای که ویلا در آن واقع شده: شهرهای مختلف شمال دارای ارزش منطقه ای متفاوت هستند. قیمت زمین در شهرهای نمک آبرود و متل قو که مورد توجه بیشتر افراد غیر بومی قرار گرفته اند، در مقایسه با شهرهایی مانند چمستان و نور گران تر هستند و خرید ویلا در نمک آبرود برای شما گران تر از خرید ویلا در نوشهر خواهد بود.

ویلاهای شمال با توجه به موقعیت قرار گیری، امکانات، شهرکی یا مستقل بودن و ساحلی یا جنگلی بودن دارای قیمت های متنوعی هستند و می توانید با اندکی جستجو ویلای متناسب با سلیقه و نیاز خود خریداری نمایید.

هدف از سامانه تحت وب،ارائه خدمات مشاوره ای خرید و فروش ویلا در شمال،آپارتمان و زمین در شهرهای نوشهر، رویان، محمودآباد، نور، چمستان، کلارآباد، متل قو، نمک آبرود و سایر شهرهای شمالی می باشد. با این سامانه انلاین خرید و فروش ویلا می توانید به راحتی و در کمترین زمان و هزینه و سریع ترین روش ممکن ملکهای دلخواه خود را با هرتوان مالی و هر سلیقه ای خریداری نمایید.

نوشهر - چلندر – روبروی هتل جهانگردی چلندر – مشاورین املاک سیوان 09111148850 info[at]seeone.net

مقایسه