مقایسه مزایا و معایب خرید زمین یا ویلا در نوشهر: چه موقع بهتر است؟

حتما برای شما اتفاق افتاده است که مبلغی پس انداز دارید و می­خواهید آن را در ملک برای سکونت یا سرمایه گذاری، هزینه کنید اما نمی­دانید  کجا و چه زمانی  برای خرید زمین با ویلا  اقدام کنید. همانطور که همه ما می دانیم شمال ایران به خصوص شهر نوشهر به دلیل جاذبه­های گردشگری فراوان هر ساله میزبان هزاران نفر از شهرهای ایران و کشورهای همسایه است لذا  هر چند هر زمان سرمایه گذاری در ملک یا ویلا در نوشهر منفعت است اما زمان خرید ویلا در نوشهر مزایا و معایبی دارد که باید با آن آشنا شویم. از این رو در این مقاله به عنوان “ مقایسه مزایا و معایب خرید زمین با ویلا در نوشهر: چه موقع بهتر است؟” اختصاص یافته است. برای دانستن این مهم با ما همراه باشید.

مقایسه مزایا و معایب خرید زمین یا ویلا در نوشهر

موقعیت مکانی در خرید زمین با ویلا در نوشهر

یکی از معیارهای مهم خرید زمین در نوشهر موقعیت مکانی است. اگر به انتظار بازگشت سرمایه در خرید ملک در نوشهر هستید باید به موقعیت مکانی ملک توجه ویژه ای داشته باشید. خرید ویلا در نوشهر و در نزدیکی مکان های توریستی و تفریحی به سود صاحبان املاک خواهد بود زیرا برخی از مشاوران در حوزه املاک این مکان های را با آینده می­دانند. مکان هایی مانند جاده ها،  مؤسساتی مانند نوارهای غذایی، فروشگاه‌ها، مراکز خرید و سایر زیرساخت‌ها برای ایجاد راحتی برای مسافران و صاحبان املاک بهترین موقعیت مکانی محسوب می­شوند به این دلیل که توسعه و رشد هرگز در مناطق اطراف مناطق توریستی متوقف نمی­شود.

موقعیت مکانی در خرید زمین با ویلا در نوشهر 

چه موقع بهتر است زمین با ویلا در نوشهر بخریم؟

این نکته را هرگز فراموش نکنید که خرید زمین یا ویلا در هر زمان و موقعیتی برد محسوب می­شود. با توجه به شرایط اقتصادی و اجتماعی که در ایران وجود دارد یکی از بهترین راه کارهای حفظ ارزش پول خرید زمین و ویلا در نوشهر است. زمین و ویلا در نوشهر همانند سایر دارایی­های مالی زمانی در رکود و زمانی در رونق هستند. بهترین زمان خرید ویلا در نوشهر زمانی است که در بازار رکود وجود دارد. در زمان رکود عرضه از تقاضا پیشی می گیرد و اغلب فروشندگان با قیمت پایین تر و با تخفیف ملک خود را می­فروشند.

 مزایای خرید زمین با ویلا در نوشهر

مزایای خرید زمین با ویلا در نوشهر را می توان به صورت زیر در نظر گرفت :

افزایش ارزش در طول زمان

با گذشت زمان، ارزش خانه به مقدار زیادی افزایش می­یابد که این افزایش قیمت می­تواند به دلیل عواملی مانند دسترسی به موقعیت مکانی، قوانین منطقه بندی یک منطقه و سیاست های تورمی باشد. با توجه به این که نوشهر یک منطقه توریستی است اگر ملک مورد نظر در این منطقه به خصوص نزدیک مناطق تجاری و توریستی باشد ارزش ملک در این در طول زمان افزایش می یابد. برای خرید زمین در نوشهر بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 مزایای خرید زمین با ویلا در نوشهر

فرصتی عالی برای  بازنشستگی

اغلب افرادی که در شهرهای بزرگ زندگی می کنند برای بازنشستگی خود در املاک نزدیک به مقاصد توریستی سرمایه گذاری می کنند. پس از سال ها زندگی و کار در یک محیط خارجی، آنها ترجیح می دهند استراحت کنند و از زندگی حومه شهر نوشهر و طبیعت زیبای آن لذت ببرند. جایی که می‌توانند کارها را آهسته پیش ببرند، استراحت کنند و خیالشان راحت باشد

درآمد زایی

خرید زمین در نوشهر و در نزدیکی مقاصد گردشگری می تواند برای یک سرمایه گذاری تجاری استفاده شود.گردشگران دوست دارند برای یک یا دو روز در خانه‌های اجاره‌ای بمانند ، جایی که بتوانند استراحت کنند، احساس کنند در خانه خود هستند و به راحتی می‌توانند از یک مقصد به مقصد دیگر بروند. در حال حاضر گردشگران خانه های اجاره ای را ترجیح می دهند زیرا مقرون به صرفه از اقامت در هتل است. بنابراین اگر قصد سرمایه گذاری و خرید زمین با ویلا در نوشهر را دارین بهترین گزینه است زیرا شما می توانید در روزهایی که در ویلا اقامت ندارید ویلای خود را اجاره دهید و از آن کسب درآمد کنید.

چرا سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در نوشهر

چرا سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در نوشهر

اطلاعات آماری نشان می دهد که در سال های اخیر به دلیل افزایش قیمت ارز سفرهای خارجی کاهش یافته است و درطی آن مسافرت های داخلی به خصوص مسافرت به نوشهر افزایش یافته است.  از سویی ساخت و ساز مستمر و توسعه املاک و مستغلات و افزایش تعداد سرمایه گذارانی است که مایل به خرید خانه و زمین برای فروش در نوشهر هستند نیز چشمگیر بوده است. در پی این تغییرات تقاضا برای ملک و همچنین شب مانی در نوشهر افزایش یافته است. بنابراین خرید زمین در نوشهر یک فرصت سرمایه گذاری استثنایی است که اگر شرایط سرمایه گذاری را دارید سریعا برای آن اقدام کنید.

تفاوت سرمایه گذاری در زمین و ویلا در نوشهر

تفاوت سرمایه گذاری در زمین و ویلا در نوشهر

خرید زمین نسبت به خرید ویلا دارای قیمت کمتری است. همچنین زمین نیاز به مراقبت کمتری دارد. زمین ارزش و قیمت آن با گذشت زمان بیشتر می شود و شما می توانید در آن شهرک سازی کنید  و یا ساختمان چند طبقه بسازید و از طریق فروش سازه هایتان سرمایه خود را افزایش دهید. در خرید زمین ممکن است موقعیت مکانی مناسبی انتخاب نکنید. یکی دیگر از تفاوت های سرمایه گذاری در زمین و ویلا در نوشهر وجود دارد این است که بعد از خرید زمین ممکن است اگر اقدام به فروش زمین کنید ممکن است زمین سریعا به فروش نرود و به زمان بیشتری برای فروش رفتن زمین نیاز داشته باشید.

معایب خرید ویلا در نوشهر

یکی از معایب خرید ویلا در نوشهر که اغلب افراد در رابطه با آن نگرانی دارند عدم امنیت است که در سال های اخیر استفاده از دوربین های هوشمند و در مجموع هوشمندسازی ویلاها این مساله را حل کرده است.

یکی دیگر از این مشکلات فروش زمین با ویلای نیمه ساخته بدون جواز ساختمان و در مناطقی که بافت مسکونی نیستند، است که برای رفع این مشکل می توانید به مشاوران معتبر رجوع کنید.

معایب خرید ویلا در نوشهر

جمع بندی

اگر قصد خرید زمین در نوشهر دارید و می خواهید یک ویلا در آن بسازید و هدف زندگی و سرمایه گذاری برای این کار دارید شما بهترین تصمیم را گرفته اید. زیرا با خرید زمین و ویلا در نوشهر می توانید یک درآمد مادام العمر را برای خود و خانواده خود ترتیب می دهید.

هدف از سامانه تحت وب،ارائه خدمات مشاوره ای خرید و فروش ویلا در شمال،آپارتمان و زمین در شهرهای نوشهر، رویان و سایر شهرهای شمالی می باشد. با این سامانه انلاین خرید و فروش ویلا می توانید به راحتی و در کمترین زمان و هزینه و سریع ترین روش ممکن ملکهای دلخواه خود را با هرتوان مالی و هر سلیقه ای خریداری نمایید.

نوشهر - چلک - روبروی هتل آراز - مجتمع اوپال - املاک سیوان 09190174006 info[at]seeone.net

مقایسه