مشخصه های ویلای گران قیمت در شمال

ساخت و ساز ویلا در شمال بسیار پر رونق است و توجه سرمایه داران را برای سرمایه گذاری در شمال به خود جلب کرده است. همین امر سبب تنوع در ساخت و قیمت این ویلاها شده و بازار خرید را برای تمام اقشار فراهم کرده است؛ مسئله ای که سبب شده برخی از ویلاها در شمال متمایز از برخی دیگر به نظر بیایند و چشم هر بیننده ای را به سمت خود معطوف کنند، گرایش به سمت لوکس سازی است.
در این مقاله قصد داریم ببینیم که چه ویلاهایی به عنوان ویلای گران قیمت و لوکس محسوب می شوند و دارای چه مولفه هایی هستند.

 

متراژ و مواد ویلاهای گران قیمت در شمال
در شمال و به ویژه در غرب مازندران که از دو نعمت جنگل و دریا به طور همزمان بهره برده است شاهد دو نوع ویلای ساحلی و ویلای جنگلی هستیم که ویلاهای ساحلی قیمت بیشتری در مقایسه با ویلای جنگلی دارند. به خاطر وجود رطوبت، سازندگان باید موادی که در برابر رطوبت مقاوم تر هستند را در ساخت چنین ویلاهایی به کار ببرند، محدودیت نوع مواد به کار رفته در ساخت می تواند در افزایش قیمت ویلا در شمال تاثیر گذار باشد. ویلاهای ساخته شده در نور از متریال مناسب با آب و هوای شمال هنگام ساخت بهره برده اند و شما می توانید اقدام به خرید ویلا در نور با کیفیت مناسب نمایید.
نوع سنگ استفاده شده در ویلا
یکی از مواردی که یک ویلای گران را متمایز می کند نمای ظاهری آن است. نوع سنگ استفاده شده در تعیین قیمت آن نقش به سزایی دارد؛ بیشتر سنگ های استفاده شده در ساخت ویلای لوکس در رویان شامل سنگ هایی همچون گرانیت، تراورتن، سند استون و سنگ های وارداتی برای بخش های مختلف ویلا اعم از نما، دیوار و .. می باشد.

 

مساحت و متراژ ویلا
یکی از گزینه های تاثیر گذار در قیمت ویلا، متراژ آن می باشد. ویلاهایی که مساحت بیشتری دارند قیمتشان نیز بالاتر است معمولا متراژ زمین در ویلاهای گران حداقل ۱۰۰۰ متر مربع و بنایی که در آن واقع می شود مساحتی قریب به ۵۰۰ تا ۶۰۰ متر مربع دارد. تعداد طبقات ویلا نیز عامل تعیین کننده در قیمت ویلا دارند و ویلاهای لوکس و باشکوه معمولا دارای سه طبقه هستند. ویلای لوکس در نوشهر دارای متراژ بالا می باشند.
تعداد خواب مستر
تعدد خواب مستر و کیفیت آن در باشکوه بودن ویلا تاثیر به سزایی دارد به طوری که ویلاهای گران در شمال دارای ۵ اتاق خواب مستر هستند.

 

امکانات تفریحی
این امکانات از امکانات طبیعی که شامل مناظر جذاب از جنگل، دریا، رودخانه و … تا امکانات مصنوعی همچون ساحل اختصاصی، جت اسکی، قایق و ورزش های آبی است متفاوت می باشد. همچنین ویلاهای گران دارای فضای داخلی تزیین شده با گل و گیاهان زینتی و آبشارهای مصنوعی و زمین های اختصاصی ورزشی همچون تنیس، اسب سواری و .. می باشند.
بی شک خرید ویلا در نوشهر بر لذت سفر به شمال می افزاید و انگیزه ای برای سفرهای متعدد ایجاد می کند که این مسئله در مقیاس کلان منجر به سود آوری بیشتر خواهد شد و افزایش سرمایه گذاری در شمال و رونق اقتصادی را در پی دارد.
گروه مشاورین املاک سیوان می تواند با توجه به شناخت از منطقه و تجربه ی چند ساله در خرید و فروش ویلا در شمال شما را در یک خرید موفق یاری رساند.

جستجو ملک

خرید و فروش ویلا در شمال،  نوشهر، رویان، محمودآباد ، چمستان، نور - مشاورین املاک سیوان

هدف از سامانه تحت وب،ارائه خدمات مشاوره ای خرید و فروش ویلا در شمال،آپارتمان و زمین در شهرهای نوشهر، رویان، محمودآباد، نور، چمستان، کلارآباد، متل قو، نمک آبرود و سایر شهرهای شمالی می باشد.
با این سامانه انلاین خرید و فروش ویلا می توانید به راحتی و در کمترین زمان و هزینه و سریع ترین روش ممکن ملکهای دلخواه خود را با هرتوان مالی و هر سلیقه ای خریداری نمایید.

تماس با سیوان

  • آدرس شعبه 1: نوشهر – کیلومتر ۱۵ جاده رویان – چلندر – روبروی هتل جهانگردی چلندر – مشاورین املاک سیوان
  • آدرس شعبه 2:اول شهر کلارآباد- جنب فروشگاه جین وست- املاک سیوان
  • آدرس شعبه 3:رویان -کیلومتر ۷ نوشهر -ونوش -۵۰ متر قبل از ورودی اصلی ونوش -املاک سیوان ویلا لوکس
  • آدرس شعبه 4:محمود آباد -خیابان امام – نبش نسیم ۶۷/۱/۱ روبروی جاده آزادمون -املاک سیوان
  • آدرس شعبه 5:چمستان- کیلومتر ۷ جاده آمل به چمستان -۳۰۰ متر بعد از شرکت زربال آلشرود -امیر آباد- املاک سیوان
نماد اعتماد الکترونیک

دارای نماد اعتماد جهت خرید و فروش زمین در شمال کشور

مقایسه