منطقه ی آزاد تجاری نوشهر

آب و هوای مناسب در شمال کشور موجب شده تا توجه ها به این منطقه معطوف شود و عده ی زیادی خواستار آن هستند که به شمال سفر کنند و حتی این شهرها را به عنوان شهر محل زندگی خود انتخاب نمایند. مسئله ای که این روزها باعث شده تا به برخی از مناطق شمالی توجه بیشتری شود، بحث منطقه ی آزاد تجاری است که برخی شهر های شمالی از این امتیاز برخوردار شده اند. یکی از این شهرهای شمالی شهر بندری نوشهر می باشد که اخیرا به منطقه ی آزاد تجاری تبدیل شده و توجه سرمایه گذاران را به این منطقه جلب کرده است.

 

 

بزرگترین حسن تبدیل شدن به منطقه ی آزاد تجاری را می توان معافیت از قوانین دست و پاگیر همچون قوانین مالیاتی، گمرک، قانون کار و قوانین پول و بانک دانست. این مسائل موجب می شود تا یک تاجر بتواند آزادانه و بدون درگیر شدن به حواشی کار به تجارت بپردازد. در مناطق آزاد سرمایه گذاران داخلی و خارجی با هدف افزایش تولید و اشتغالزایی گرد هم جمع می شوند.

 

هر شهری را نمی توان به منطقه ی آزاد تبدیل کرد و آن شهر باید زیر ساخت های لازم برای تبدیل شدن به منطقه ی آزاد را داشته باشد که از این حیث، شهر نوشهر این ویژگی ها را داراست.
نوشهر هم به لحاظ زیبایی منحصر به فرد است و هم به لحاظ آب و هوا و هم به خاطر داشتن بندر و منطقه ی آزاد تجاری بودن مورد توجه واقع شده است و رشد اقتصادی منطقه را در پی داشته است. همین مسئله باعث توجه سرمایه گذاران مسکن در این منطقه شده و این سرمایه گذرای در غالب خرید ویلا در نوشهر و ساخت ویلا در نوشهر می باشد. تنوع نوع زمین ها به لحاظ ساحلی و جنگلی بودن باعث شده تا هر کدام از این ویلاها طرفداران خاص خود را داشته باشد.

 

حاصلخیز بودن زمین ها موجب شده تا به کشت برنج دراین منطقه توجه شود و همچنین زمین های ساحلی برای پرورش ماهی و میگو مناسب باشند. همچنین احداث مناطق گردشگری در این منطقه به دلیل رشد اقتصادی بالا می تواند یک گزینه ی مناسب برای سرمایه گذاری در نوشهر باشد.
سرمایه گذاری در منطقه ی آزاد نوشهر را می توان یک سرمایه گذاری امن دانست زیرا این مناطق همیشه طرفداران خود را دارد و رکود در آن تقریبا معنایی ندارد و از ارزش سرمایه گذاری اولیه سرمایه گذار کاسته نخواهد شد.
تبدیل شدن نوشهر به منطقه ی آزاد تجاری باعث شده تا توجه ها به سرمایه گذاری در نوشهر افزایش یابد که یکی از این سرمایه گذرای ها در غالب خرید ویلا در شمال می باشد که می توان آن را نوعی سرمایه گذاری امن به شمار آورد.

هدف از سامانه تحت وب،ارائه خدمات مشاوره ای خرید و فروش ویلا در شمال،آپارتمان و زمین در شهرهای نوشهر، رویان، محمودآباد، نور، چمستان، کلارآباد، متل قو، نمک آبرود و سایر شهرهای شمالی می باشد. با این سامانه انلاین خرید و فروش ویلا می توانید به راحتی و در کمترین زمان و هزینه و سریع ترین روش ممکن ملکهای دلخواه خود را با هرتوان مالی و هر سلیقه ای خریداری نمایید.

نوشهر - چلندر – روبروی هتل جهانگردی چلندر – مشاورین املاک سیوان 09111148850 info[at]seeone.net

مقایسه