نوشهر مکانی مناسب برای سرمایه گذاری

به شهرهای شمالی که بنگریم هر کدامشان جاذبه و زیبایی هایی دارند که گردشگران را به خود جذب می کند. نوشهر یکی از همین شهرهاست که علاوه بر زیبایی از موقعیت ویژه ی اقتصادی نیز برخوردار است. هر ساله در فصول مختلف سال شاهد ورود گردشگران به این منطقه هستیم و ترافیک جاده ی کرج- چالوس در ایام تعطیل، شاهدی بر این ادعاست.

 

 

نوشهر در همسایگی شهرهای چالوس و رویان قرار دارد و به نسبت سایر شهرهای شمالی فاصله ی کمتری از پایتخت دارد(۲۰۶ کیلومتر). همین امر یک مزیت رقابتی به نسبت سایر شهرها برای نوشهر محسوب می شود. بعلاوه این شهر به خطوط هوایی بین المللی مجهز است و همین مسئله زمان دستیابی به این شهر را کوتاه کرده است.

 

نوشهر همچنین دارای بندر حمل بار می باشد و کشتی ها از کشورهای دیگر در این بندر پهلو می گیرند. این مسئله باعث شده تا نگاه سرمایه گذاران نیز به این منطقه جذب شود و در نوشهر اقدام به سرمایه گذاری نمایند. بندر نوشهر جزو مناطق ویژه ی اقتصادی است و قوانین موجود در این منطقه برای ایجاد کسب و کار مزایایی را برای افرادی که می خواهند در این مناطق سرمایه گذاری کنند در اختیارشان قرار می دهد و این یک فرصت مناسب برای افرادی است که به دنبال سرمایه گذاری در مکان های امن هستند.

 

افراد زیادی اقدام به خرید ویلا در نوشهر یا خرید زمین در نوشهر می نمایند تا از این طریق سرمایه ی خود را در مکانی امن به امانت گذاشته باشند. همچنین شهر های نور و رویان که در همسایگی این شهر قرار دارند، منطقه ای مناسب برای سرمایه گذاری می باشند. افراد می توانند علاوه بر شهر نوشهر، اقدام به خرید ویلا در نور و رویان نیز کنند.

 

در کنار این فرصت های ویژه ی سرمایه گذاری، جاذبه های توریستی فراوانی نیز در این شهر وجود دارد که گردشگران را به این منطقه جذب می کند. تالاب ارواح، پارک جنگلی سی سنگان، روستای کندلوس، تنگ دار، دریاچه ی آویدر ، مرداب هسل و مرداب فراخین از جاذبه های گردشگری معروفی هستند که علاقه مندان را از اقصی نقاط مختلف به این نقطه می کشاند. در میان شهرهای شمالی نوشهر یکی از شهرهایی است که در زمینه ی خرید ویلا در شمال بسیار پر رونق است.

 

نوشهر یک شهر توریستی است که در کنار نقاط جذاب گردشگری، فرصت های سرمایه گذاری را نیز در اختیار افراد قرار می دهد و از این جهت یک شهر خاص محسوب می شود.

جستجو ملک

خرید و فروش ویلا در شمال،  نوشهر، رویان، محمودآباد ، چمستان، نور - مشاورین املاک سیوان

هدف از سامانه تحت وب،ارائه خدمات مشاوره ای خرید و فروش ویلا در شمال،آپارتمان و زمین در شهرهای نوشهر، رویان، محمودآباد، نور، چمستان، کلارآباد، متل قو، نمک آبرود و سایر شهرهای شمالی می باشد.
با این سامانه انلاین خرید و فروش ویلا می توانید به راحتی و در کمترین زمان و هزینه و سریع ترین روش ممکن ملکهای دلخواه خود را با هرتوان مالی و هر سلیقه ای خریداری نمایید.

تماس با سیوان

  • آدرس شعبه 1: نوشهر – کیلومتر ۱۵ جاده رویان – چلندر – روبروی هتل جهانگردی چلندر – مشاورین املاک سیوان
  • آدرس شعبه 2:اول شهر کلارآباد- جنب فروشگاه جین وست- املاک سیوان
  • آدرس شعبه 3:رویان -کیلومتر ۷ نوشهر -ونوش -۵۰ متر قبل از ورودی اصلی ونوش -املاک سیوان ویلا لوکس
  • آدرس شعبه 4:محمود آباد -خیابان امام – نبش نسیم ۶۷/۱/۱ روبروی جاده آزادمون -املاک سیوان
  • آدرس شعبه 5:چمستان- کیلومتر ۷ جاده آمل به چمستان -۳۰۰ متر بعد از شرکت زربال آلشرود -امیر آباد- املاک سیوان
نماد اعتماد الکترونیک

دارای نماد اعتماد جهت خرید و فروش زمین در شمال کشور

مقایسه