نکاتی که هنگام خرید ویلا باید بدان توجه کنید

هنگام خرید ویلا در شمال اولین چیزی که نگاه ما را به خود جلب می نماید ظاهر ویلاست. ظاهر ویلا هر چند مهم است اما نکات دیگری وجود دارند که می توان گفت که از ظاهر ویلا هم مهم تر هستند و بی توجهی به این موارد می تواند در گذر زمان مشکلاتی را برای خریدار ایجاد کند. در ادامه به نکاتی که لازم است هنگام خرید ویلا به آن ها توجه نمایید اشاره می کنیم.

 

منطقه ای که در آن ویلا می خرید

انتخاب منطقه ای امن و آرام یکی از نکات مهم برای کسانی است که در شهرهای شلوغ زندگی می کنند و در سفر خود به ویلای شمال می خواهند در سکوت و آرامش باشند. همچنین تامین امنیت در زمانی که ویلا خالی است یکی از نکات مهم برای این افراد می باشد. مناطقی همچون نمک آبرود و کلارآباد جزء منطقه های آرام و امن است و می توانید اقدام به خرید ویلا در نمک آبرود یا خرید ویلا در کلارآباد نمایید.

 

عمر بنا

رطوبت نقش زیادی در فرسودگی بنا دارد و خانه های قدیمی تر عمر مفید خود را کرده اند و برای خرید آن ها علاوه بر هزینه ی خرید، باید مبلغی برای ترمیم بنا کنار بگذارید.

 

نورگیری

هنگام خرید ویلا توجه کنید ویلا دارای نورگیر مناسبی باشد تا مجبور به استفاده از نورهای مصنوعی برای روشن نمودن فضای خانه در طول روز نباشید.

 

نقشه و فضاسازی

اینکه ویلایی که قصد خرید آن را دارید طرح و نقشه ی مناسبی داشته باشد و از فضای موجود به بهترین نحو استفاده کرده باشد بسیار مهم است. در ویلایی با نقشه ی مناسب درب ورودی خانه باید به گونه ای باشد که فضای مناسب برای جاکفشی و رخت آویز در اختیار شما قرار دهد. همچنین دسترسی آسان به دستشویی و حمام باید از طریق بخش های مختلف ویلا فراهم باشد.

 

پارکینگ

ویلایی که خریداری می کنید باید دارای محلی سرپوشیده برای پارک خودرو باشد. عدم وجود پارکینگ ممکن است باعث ایجاد مزاحمت برای سایر ساکنین آن خیابان یا کوچه شود.

مواردی که عنوان شده برای خرید ویلا در شمال یا هر جای دیگری ضروری به نظر می رسند و بی توجهی به این نکات می تواند منجر به بروز مشکلات بعدی شود.

هدف از سامانه تحت وب،ارائه خدمات مشاوره ای خرید و فروش ویلا در شمال،آپارتمان و زمین در شهرهای نوشهر، رویان، محمودآباد، نور، چمستان، کلارآباد، متل قو، نمک آبرود و سایر شهرهای شمالی می باشد. با این سامانه انلاین خرید و فروش ویلا می توانید به راحتی و در کمترین زمان و هزینه و سریع ترین روش ممکن ملکهای دلخواه خود را با هرتوان مالی و هر سلیقه ای خریداری نمایید.

نوشهر - چلندر – روبروی هتل جهانگردی چلندر – مشاورین املاک سیوان 09111148850 info[at]seeone.net

مقایسه