هزینه های بعد از خرید ویلا در شمال

شاید گمان کنید پس از خرید ویلا در شمال دیگر کار تمام شده و نیاز نیست که هزینه ای بابت ویلا پرداخت کنید اما لازم است بدانید که اینطور نیست و شما بعد از خرید ویلا در نوشهر باید سالیانه هزینه ای را نیز برای نگهداری آن صرف نمایید. در ادامه مواردی که ممکن است به عنوان هزینه های بعد از خرید ویلا در شمال مطرح شود را بر می شماریم.

اگر اقدام به خرید ویلای ارزان در شمال کنید؛ مثلا یک ویلای کلنگی در شمال بخرید باید هزینه هایی برای بازسازی یا بهسازی ویلا در نظر بگیرید یا خرید ویلای پیش فروش شده در شمال نیازمند صرف هزینه است اما منظور ما در اینجا چنین هزینه هایی نیست بلکه منظور ما هزینه هایی است که بدون در نظر گرفتن نوع و عیار ویلا با این هزینه ها مواجه خواهید شد.

 

 

هزینه ی نگهداری فضای سبز
شما باید مبلغی حدود 1 تا 4 درصد هزینه خرید ویلا در نوشهر برای نگهداری از ویلای خود در نظر بگیرید. بی شک آنچه ویلاهای شمال را زیباتر جلوه می دهد؛ فضای سبز آن است. این فضا در کنار زیباهایی که به ما عرضه می دارد نیازمند صرف هزینه ی نگهداری نیز می باشد. بنابراین نخستین هزینه، مسئله نگهداری از فضای سبز در خرید ویلای نوشهر می باشد.

 

هزینه ی شارژ در ویلای شهرکی
اگر شما اقدام به خرید ویلا در شهرک های شمال کرده باشید باید هزینه ای را به عنوان هزینه شارژ و نگهداری به صورت دوره ای پرداخت نمایید. همچنین ویلاهای شهرکی که به صورت انبوه و معمولا توسط بساز و بفروش ها ساخته می شوند با قواعد و استاندارهای ساخت فاصله دارند و شاید شما مجبور باشید هزینه ای برای ارتقای کیفیت ویلای خود بپردازید.

 

هزینه ی تاسیسات و بیمه
اگر شما اقدام به خرید ویلای نوساز در نوشهر کرده اید ممکن است درگیر این هزینه ها شوید؛ یعنی شما مجبور باشید برای آنکه بتوانید از ویلای خود استفاده کنید تاسیسات و تجهیزات ویلا را کامل کنید و خرابی هایش را اصلاح نمایید. همچنین ممکن است هزینه های مبنی بر بیمه کردن ویلا و ارائه گارانتی را نیز به لیست هزینه های خود اضافه کنید.

 

شرایط آب و هوای
شمال کشور به دلیل آب و هوای مرطوب نیازمند مصالح ساختمانی متناسب با این هواست. با گذشت زمان مصالح ساختمانی ممکن است فرسوده شوند و ما باید هزینه هایی را برای این موضوع در نظر بگیریم. بنابراین اگر قصد خرید ویلا در محمودآباد را دارید اقدام به خرید ویلای نوساز یا ویلایی با عمر کمتر از 5 سال کنید زیرا دارای فرسودگی کمتری می باشند.

 

تمام موارد گفته شده اگر چه از منظر هزینه مورد بررسی قرار گرفت اما در واقع یک سرمایه گذاری در شمال است زیرا نگهداری مناسب از ویلا باعث می شود که کمتر فرسوده شود و با ارزش باقی بماند. برای داشتن یک خرید موفق و کاهش هزینه های خرید ویلا در شمال لازم است نکاتی که ارائه شد را پیش روی قرار دهید و برای خود یک انتخاب کم هزینه تر رقم بزنید.

هدف از سامانه تحت وب،ارائه خدمات مشاوره ای خرید و فروش ویلا در شمال،آپارتمان و زمین در شهرهای نوشهر، رویان، محمودآباد، نور، چمستان، کلارآباد، متل قو، نمک آبرود و سایر شهرهای شمالی می باشد. با این سامانه انلاین خرید و فروش ویلا می توانید به راحتی و در کمترین زمان و هزینه و سریع ترین روش ممکن ملکهای دلخواه خود را با هرتوان مالی و هر سلیقه ای خریداری نمایید.

نوشهر - چلندر – روبروی هتل جهانگردی چلندر – مشاورین املاک سیوان 09111148850 info[at]seeone.net

مقایسه