چگونه با سرمایه ی کم در شمال ویلا بخریم؟

در گذشته خرید ویلا در شمال تنها منحصر به افراد خاصی بوده و تنها افرادی که از تمکن مالی خوبی برخوردار بودند اقدام به خرید ویلا در شمال می کردند. با مرور زمان و شناخته تر شدن شهرهای شمالی میزان تقاضا برای خرید ویلا در این شهرها افزایش یافت و ویلاهای زیادی در شهرهای شمالی ساخته شدند. علت این امر آب و هوای مناسب شمال، طبیعت زیبا و جاذبه های دیدنی شمال است که هر فردی را مشتاق می سازد تا در طول سال چندین بار به این منطقه سفر کند. برای آنکه بتوانید در شمال ویلایی خریداری کنید باید به پاره ای از نکات که در ادامه آن را بیان می کنیم توجه نمایید.

 

 

محدود کردن انتخاب ها: هنگام خرید ویلا با انتخاب های زیادی مواجه هستید و ممکن است در انتخاب میان آن ها دچار سردرگمی شوید. برای رها شدن از این مشکل باید ابتدا با توجه به میزان سرمایه تان تعداد انتخاب هایتان را محدود کنید و سپس از میان آن ها ویلایی که مطابق سلیقه ی شماست را انتخاب کنید.

 

ویلاهای کوچک تر را مد نظر داشته باشید: باید بدانید که هر چه ویلا بزرگ تر باشد میزان امکانات موجود در آن و هزینه ی ساخت آن نیز بالاتر است و بنابراین باید از فکر خرید ویلاهای بزرگ منصرف شوید. می توانید در محله های اطراف نوشهر یا نور ویلاهای کوچکتری پیدا کنید و اقدام به خرید ویلا در نوشهر یا خرید ویلا در نور نمایید.

 

ویلای نیمه ساخته: برخی از ویلاها در شمال به صورت نیمه ساخته به فروش می رسند و می توانید با خرید این ویلاها به مرور زمان کار ساخت آن ها را انجام دهید و از این طریق به صورت یکباره متحمل هزینه ی خرید خرید ویلا در شمال نشوید.

 

ویلاهای جنگلی: ویلاهای جنگلی ارزان تر از ویلاهای ساحلی هستند و به همین دلیل گزینه ی مناسب تری برای خرید ویلای ارزان به شمار می روند.

مواردی که عنوان شد می تواند به شما در خرید ویلای ارزان در شمال یاری رساند.

جستجو ملک

خرید و فروش ویلا در شمال،  نوشهر، رویان، محمودآباد ، چمستان، نور - مشاورین املاک سیوان

هدف از سامانه تحت وب،ارائه خدمات مشاوره ای خرید و فروش ویلا در شمال،آپارتمان و زمین در شهرهای نوشهر، رویان، محمودآباد، نور، چمستان، کلارآباد، متل قو، نمک آبرود و سایر شهرهای شمالی می باشد.
با این سامانه انلاین خرید و فروش ویلا می توانید به راحتی و در کمترین زمان و هزینه و سریع ترین روش ممکن ملکهای دلخواه خود را با هرتوان مالی و هر سلیقه ای خریداری نمایید.

تماس با سیوان

  • آدرس شعبه 1: نوشهر – کیلومتر ۱۵ جاده رویان – چلندر – روبروی هتل جهانگردی چلندر – مشاورین املاک سیوان
  • آدرس شعبه 2:اول شهر کلارآباد- جنب فروشگاه جین وست- املاک سیوان
  • آدرس شعبه 3:رویان -کیلومتر ۷ نوشهر -ونوش -۵۰ متر قبل از ورودی اصلی ونوش -املاک سیوان ویلا لوکس
  • آدرس شعبه 4:محمود آباد -خیابان امام – نبش نسیم ۶۷/۱/۱ روبروی جاده آزادمون -املاک سیوان
  • آدرس شعبه 5:چمستان- کیلومتر ۷ جاده آمل به چمستان -۳۰۰ متر بعد از شرکت زربال آلشرود -امیر آباد- املاک سیوان
نماد اعتماد الکترونیک

دارای نماد اعتماد جهت خرید و فروش زمین در شمال کشور

مقایسه