زمین ویژه شهرک سازی در تنکابن-نشتارود-۲۵۲۸۶

آدرس: مازندران-تنکابن-نشتارود

قیمت 18,000,000,000 تومان

 • متراژ زمین:
  4,500 متر
 • موقعیت مکانی:
  جنگلی
 • نوع سند:
  سند ثبتی
 • محل ملک:
  مستقل با امنیت بالا
 • هر متر مربع:
  4,000,000 تومان
 • نوع کاربری:
  مسکونی
 • لیبِل:
  ویژه شهرک سازی
امکانات
آب
برق
چشم انداز زیبا
دید جنگل
فاصله تا دریا 2500 متر
گاز
محیطی آرام
نزدیک به شهر
نزدیک مرکز خرید

اطلاعات تماس

خانم مهندس سلطانی

خانم مهندس سلطانی

مشاور
دفتر مرکزی: نوشهر-چلندر +4 شعبه دیگر در شمال
09114877498
info@seeone.net
سایر ملک ها
توضیحات

جهت خرید زمین شهرکی در شمال نشتارود با این آگهی مواجه شدید:

لازم به توضیح است این زمین جنگلی در نشتارود در خوش آب و هوا ترین منطقه جنگلی نشتارود به مساحت ۴۵۰۰ متر مربع با چشم انداز جنگل واقع شده است.

 

این زمین دارای امکانات اولیه ای همچون آب، برق و گاز می باشد.

 

همچنین اگر شما از جمله اشخاصی هستید که از سادگی و خلوت بودن محیط  زمین در نشتارود لذت  می برید و دوست دارید با خرید یک زمین جنگلی در نشتارود ، زمین دیگری بر زمین شما مشرف نباشد، این گزینه  بهترین گزینه پیش  روی شماست. در ضمن خرید زمین جنگلی در شمال نشتارود خواسته ی اکثر خانواده های ایرانی بوده که گروه مشاورین املاک سیوان خرید زمین در شمال را آسان می کند.

 

قیمت پیشنهادی فروش زمین در نشتارود توسط مالک با توجه به توضیحات  فوق و قرار گرفتن در شهر ساحلی نشتارود و نزدیک به جاده و کوه، با دسترسی آسان با محیطی کاملاً محصور دارای امنیت  و نگهبانی ۲۴ ساعته  ۱۸ میلیارد تومان می باشد که برای خریداران واقعی در هنگام فروش زمین جنگلی در نشتارود تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده است و قیمت نهایی در زمان مذاکره با مالک مشخص می گردد.

 

فروش زمین شهرکی در نشتارود با امنیت کامل و خوش نقشه و با قیمت ۱۸ میلیارد تومان که قیمت متعادل وکارشناسی برای این زمین مدرن بوده و قیمت نهایی در هنگام مذاکره حین قرارداد فروش زمین در نشتارود خواهد بود.

 

شهر نشتارود هم مانند دیگر شهرهای ساحلی در شمال از تنوع فروش زمین ساحلی و زمین جنگلی برخوردار می باشد و بهترین زمینهای فروشی جنگلی و ساحلی درون شهرک و بیرون شهرک را در شعبه نشتارود املاک  سیوان می توان یافت.

 

در خصوص خرید زمین در شمال چنانچه مد نظر شما زمین شمال و با قیمت زمین در نشتارود مناسب می باشد، توصیه ما به شما حتما بعد از بازدید مواردی مشابه رنج  قیمت، این زمین شمال را هم در آخر مدنظر داشته باشید. هر چند که به احتمال زیاد در نهایت این خرید زمین جنگلی در نشتارود یکی از گزینه های با ارزش بالا در لیست شما قرار خواهد گرفت.

 

خلاصه
تاریخ بازنگری
امتیاز
۵1star1star1star1star1star
املاک مشابه
فروش زمین شهرکی در شمال عباس آباد-۱۹۶۵۲

متراژ زمین: 200 متر
موقعیت مکانی: جنگلی
1,100,000,000 تومان
خرید زمین شهرکی در شمال عباس آباد-۱۹۶۳۷

متراژ زمین: 234 متر
موقعیت مکانی: شهری
1,350,000,000 تومان