فروش زمین شهرکی در شمال عباس آباد-۴۴۵۸۳

آدرس: مازندران-عباس آباد

قیمت 2,350,000,000 تومان

 • متراژ زمین:
  370 متر
 • موقعیت مکانی:
  جنگلی
 • نوع سند:
  سند ثبتی
 • محل ملک:
  شهرکی
 • هر متر مربع:
  6,350,000 تومان
 • نوع کاربری:
  مسکونی
 • لیبِل:
  ویژه سرمایه گذاری
امکانات
آب
برق
چشم انداز زیبا
داخل شهرک
درب ریموت دار شهرک
فاصله تا دریا 2500 متر
گاز
محیطی آرام
نزدیک به شهر
نزدیک مرکز خرید
نگهبانی 24 ساعته

اطلاعات تماس

خانم لیلا نادری

خانم لیلا نادری

مشاور
09114877501
سایر ملک ها
توضیحات

جهت خرید زمین شهرکی در شمال عباس آباد با این آگهی مواجه شدید:

لازم به توضیح است این زمین جنگلی در عباس آباد در خوش آب و هوا ترین منطقه جنگلی عباس آباد به مساحت ۳۷۰ متر مربع با چشم انداز جنگل واقع شده است.

 

این زمین دارای امکانات اولیه ای همچون آب، برق و گاز می باشد.

 

همچنین اگر شما از جمله اشخاصی هستید که از سادگی و خلوت بودن محیط  زمین در عباس آباد لذت  می برید و دوست دارید با خرید یک زمین جنگلی در عباس آباد ، زمین دیگری بر زمین شما مشرف نباشد، این گزینه  بهترین گزینه پیش  روی شماست. در ضمن خرید زمین جنگلی در شمال عباس آباد خواسته ی اکثر خانواده های ایرانی بوده که گروه مشاورین املاک سیوان خرید زمین در شمال را آسان می کند.

 

قیمت پیشنهادی فروش زمین در عباس آباد توسط مالک با توجه به توضیحات  فوق و قرار گرفتن در شهر ساحلی عباس آباد و نزدیک به جاده و کوه، با دسترسی آسان با محیطی کاملاً محصور دارای امنیت  و نگهبانی ۲۴ ساعته  ۲ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان می باشد که برای خریداران واقعی در هنگام فروش زمین جنگلی در عباس آباد تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده است و قیمت نهایی در زمان مذاکره با مالک مشخص می گردد.

 

فروش زمین شهرکی در عباس آباد با امنیت کامل و خوش نقشه و با قیمت ۲ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان که قیمت متعادل وکارشناسی برای این زمین مدرن بوده و قیمت نهایی در هنگام مذاکره حین قرارداد فروش زمین در عباس آباد خواهد بود.

 

شهر عباس آباد هم مانند دیگر شهرهای ساحلی در شمال از تنوع فروش زمین ساحلی و زمین جنگلی برخوردار می باشد و بهترین زمینهای فروشی جنگلی و ساحلی درون شهرک و بیرون شهرک را در شعبه عباس آباد املاک  سیوان می توان یافت.

 

در خصوص خرید زمین در شمال چنانچه مد نظر شما زمین شمال و با قیمت زمین در عباس آباد مناسب می باشد، توصیه ما به شما حتما بعد از بازدید مواردی مشابه رنج  قیمت، این زمین شمال را هم در آخر مدنظر داشته باشید. هر چند که به احتمال زیاد در نهایت این خرید زمین جنگلی در عباس آباد یکی از گزینه های با ارزش بالا در لیست شما قرار خواهد گرفت.

خلاصه
تاریخ بازنگری
امتیاز
۵1star1star1star1star1star
املاک مشابه
فروش زمین شهرکی در شمال عباس آباد-۱۹۶۵۲

متراژ زمین: 200 متر
موقعیت مکانی: جنگلی
1,100,000,000 تومان
خرید زمین شهرکی در شمال عباس آباد-۱۹۶۳۷

متراژ زمین: 234 متر
موقعیت مکانی: شهری
1,350,000,000 تومان
زمین ویژه شهرک سازی در تنکابن-نشتارود-۲۵۲۸۶

متراژ زمین: 4,500 متر
موقعیت مکانی: جنگلی
18,000,000,000 تومان