خرید ویلا در محمودآباد

محمود آباد از شهرهای مازندران، در حاشیه ی دریاچه ی خزر واقع شده است و راه ارتباطی با شهرهای نور، آمل، فریدونکنار و بابلسر محسوب می شود که به عنوان یک چهارراه ارتباطی عمل می کند و از این روی مورد توجه ویژه قرار گرفته است.
همچنین به دلیل برخورداری از جاذبه های تفریحی و گردشگری نیز، توجه گردشگران زیادی را به خود جلب کرده است. در این مقاله قصد داریم به معرفی شهرستان محمودآباد بپردازیم و اهمیت این شهر را در خطه ی شمال یادآور شویم.
شهرستان محمودآباد به عنوان یکی از قطب های تولید برنج در کشور محسوب می شود و اقتصاد در این منطقه حول محور کشاورزی و به طور ویژه برنج کاری و مرکبات، ماهیگیری و گردشگری می چرخد.

 

 

از جاذبه های گردشگری محمودآباد می توان به ساحل سرخرود اشاره کرد که در فصول سرد زمستان میزبان قوهای آوازخوان مهاجر می باشد و مسافران زیادی را در اقصی نقاط کشور برای تماشای این منظره ی زیبا به خود فرا می خواند. افراد بومی و غیر بومی برای پذیرایی از این پرندگان به منطقه ی سرخرود عزیمت می کنند.
ورود گردشگران به این منطقه موجب رونق گرفتن بازار خرید زمین در سرخرود شده و ساخت و ساز در سرخرود افزایش یافته است. عده ای برای بهره بردن از این طبیعت علاقه مند به خرید ویلا در این منطقه شده اند و اقدام به خرید ویلا در سرخرود می نمایند.
اماکن تفریحی در محمودآباد نیز بسیارند؛ پارک های ملت، مرکزی، لاله و طاه باز جزو پارک های تفریحی منطقه به شمار می روند. سرزمین رویاهای محمودآباد یکی از جدیدترین و مجهزترین شهربازی های شمال می باشد که دارای ساحل مناسب برای تفریح می باشد، امکانات تفریحی زیادی هم در این پارک جای گرفته که این پارک را به یک مکان مناسب برای تفریح تبدیل کرده است.

 

همچنین دارای دو جنگل معروف در اطراف شهر می باشد؛ جنگل تشبندان که در شرق جاده ی آمل-محمودآباد قرار دارد و جنگل بونده تا شیرکلا هم جزو مناطق طبیعی زیبا در این منطقه محسوب می شوند.
وجود مکان های تفریحی در شهر محمودآباد و موقعیت استراتژیکی آن سبب شده تا سرمایه گذاران به آن توجه ویژه ای نمایند و محمودآباد را به عنوان یک مقصد برای سرمایه گذاری انتخاب نمایند. از نمودهای سرمایه گذاری در محمودآباد می توان به افزایش خرید ویلا در محمودآباد اشاره کرد.
نیازهای جدید گردشگران مبنی بر تهیه مسکن موجب رشد ساخت و ساز ویلا در محمود آباد شده است و رشد اقتصادی در منطقه را به همراه داشته است.
گروه مشاورین املاک سیوان با توجه به مطالعات میدانی در منطقه، به دانش کاملی از مناطق مهم سرمایه گذاری در محمودآباد دست یافته است و می تواند این دانش را با شما به اشتراک بگذارد.

هدف از سامانه تحت وب،ارائه خدمات مشاوره ای خرید و فروش ویلا در شمال،آپارتمان و زمین در شهرهای نوشهر، رویان، محمودآباد، نور، چمستان، کلارآباد، متل قو، نمک آبرود و سایر شهرهای شمالی می باشد. با این سامانه انلاین خرید و فروش ویلا می توانید به راحتی و در کمترین زمان و هزینه و سریع ترین روش ممکن ملکهای دلخواه خود را با هرتوان مالی و هر سلیقه ای خریداری نمایید.

نوشهر - چلندر – روبروی هتل جهانگردی چلندر – مشاورین املاک سیوان 09111148850 info[at]seeone.net

مقایسه